Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Bychawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Bychawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bychawie znajduje się opcja czyszczenia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów osobowych Holden (HSV) dzięki działalności laboratorium z Bychawy. Osobowe i ciężarowe diesle spod skrzydeł Holden (HSV) cieszą się znakomitymi sposobami w temacie ograniczania poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Oprócz rozrywek dla turystów pod Bychawą odszukać można warsztaty samochodowe, zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Osiągnięcie maksymalnych wyników zawartości emitowanych spalin, dopuszczonych normą EURO, domaga się działającego filtra FAP. Holden (HSV) to diesle, jakie cieszą się renomą w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak stykają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Katalizatory samochodowe chodzą w niezwykle obciążonych warunkach , a mianowicie w układzie wydechowym, w wyniku czego następuje utrata właściwości urządzenia. Standardowo sprawcą usterki filtra cząstek stałych FAP/DPF, ze stajni Holden (HSV), trafia się inny defekt, np. Niewłaściwy stan turbosprężarki. Typową bolączką, z którą borykają się diesle z logo Holden (HSV), zwykle, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr FAP. Świadczone usługi takie jak naprawa FAP jak też płukanie katalizatorów SCR dla samochodów producenta Holden (HSV), zlokalizować można w panelu po prawej, jak też w warsztacie samochodowym w Bychawie. Dobierz swój zakład mechaniki, który naprawia samochody marki Holden (HSV) w Bychawie, dzięki wyszukiwarce na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Bychawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Bychawie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Bychawie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Bychawie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Bychawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Bychawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Bychawie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Bychawie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Bychawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Bychawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bychawie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Bychawie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bychawa Wandzin Marszałka Józefa Piłsudskiego BYC138 51.012810/22.540680 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer