Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Bytom Odrzański

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Bytomiu Odrzańskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bytomiu Odrzańskim znajduje się możliwość odnawiania elementów filtrów DPF/FAP do samochodów Holden (HSV) z przyczyny obecności mechanika z Bytomia Odrzańskiego. Sporo pojazdów w Bytomiu Odrzańskim to auta z silnikiem wysokoprężnym posiadający zainstalowany katalizator SCR, który musi się oddawać do oczyszczania. Holden (HSV) to pojazdy, jakie są uznane w całej Europie i nie tylko, mimo to biedzą się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. DPF-y zmontowane są z ceramiki, oraz metalowego korpusu, co sprawia, że filtry FAP zaczopowują się i potrzebują czyszczenia, zalecamy zatem usługi z Bytomia Odrzańskiego. Bytom Odrzański jest jednym z centrów, które dotyka problem bezpośrednio związany, z ilością emitowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Bytomia Odrzańskiego, czemu słynny koncern Holden (HSV) próbuje, przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów DPF/FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP funkcjonują w nieprzeciętnie zanieczyszczonych warunkach, a więc za kolektorem spalin, przez co po czasie następuje utrata właściwości podzespołu. Generowanie górnych osiągów produkcji gazów wydechowych, dozwolonych normą emisji spalin EURO 5, potrzebuje sprawnego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Żeby unikać utrudnień z użytkowaniem pojazdu Holden (HSV), potrzeba czasami czyścić FAP, usługa jest dostępna w pracowni pod Bytomia Odrzańskiego. Ulepszenie skuteczności składowych filtrów DPF/FAP w Bytomiu Odrzańskim dla pojazdów Holden (HSV) jest prawdopodobne, dlatego, że nowa technologia regeneracji zawędrowała do Bytomia Odrzańskiego. Ze względu fakt, że Holden (HSV), tak jak każda inna marka koniecznie potrzebuje do właściwego działania niezepsutych filtrów FAP dlatego też zalecamy w Bytomiu Odrzańskim wziąć pod lupę katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Bytomiu Odrzańskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Bytomiu Odrzańskim 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Bytomiu Odrzańskim 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Bytomiu Odrzańskim 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Bytomiu Odrzańskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Bytomiu Odrzańskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Bytomiu Odrzańskim 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Bytomiu Odrzańskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Bytomiu Odrzańskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Bytomiu Odrzańskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bytomiu Odrzańskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Bytomiu Odrzańskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bytom Odrzański Kożuchowska BOD01A 50.341789/18.932079 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer