Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Cergowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Cergowej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Cergowej istnieje sposobność czyszczenia katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych Holden (HSV) z powodu pracy pracowni warsztatu z Cergowej. Holden (HSV) to pojazdy, jakie są słynne w całym kraju, jednakże borykają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Filtry cząstek stałych DPF FAP chodzą w nieprzeciętnie skomplikowanych warunkach pracy, a konkretnie w wydechu, co wywołuje, że dochodzi do spadku parametrów urządzenia. Słynnej marce Holden (HSV) mogłoby nie powieść się utrzymanie niezbędnych do spełnienia maksymalnych limitów ilości emitowanych gazów wydechowych, bez montażu filtrów FAP. Sporo samochodów osobowych w Cergowej to pojazdy z silnikiem D-4D posiadający zainstalowany filtr i katalizator, który musi się oddawać do płukania. Prócz rozrywek dla przyjezdnych pod Cergową odszukać można warsztaty, trudniące się płukaniem filtrów cząstek stałych do samochodów Holden (HSV). Często przyczyną zatkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, znanego koncernu Holden (HSV), zdarza się inny problem, czego przykładem może być: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Filtry cząstek stałych DPF FAP stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, i osłony z metalu, co wywołuje, że katalizatory SCR wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, rekomendujemy firmę pod Cergową. Ulepszenie możliwości składowych filtrów FAP w Cergowej dla samochodów producenta Holden (HSV) jest możliwe, gdyż nowa technologia regeneracji zdołała trafić do Cergowej. Usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych i płukanie katalizatorów SCR dla samochodów Holden (HSV), można odszukać po prawej stronie, i w pracowni w Cergowej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Cergowej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Cergowej 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Cergowej 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Cergowej 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Cergowej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Cergowej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Cergowej 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Cergowej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Cergowej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Cergowej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Cergowej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Cergowej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Cergowa Cergowa 159E DUK01G 49.552780/21.690081 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer