Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Chodecz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Chodczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Holden (HSV) z silnikiem na ropę, jednakże komponent ten psuje się, ale może w tym pomóc regeneracja filtrów DPF w laboratorium pod Chodczem. Typową niedoskonałością, z którą zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe znanej marki Holden (HSV), w większości wypadków, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr DPF. Żeby unikać problemów w pracy diesla Holden (HSV), wypada niekiedy czyścić filtr DPF FAP, usługa jest dostępna w laboratorium warsztatu pod Chodcza. Chodecz należy do miast, jakie biją na alarm powiązany, z zawartością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynny producent Holden (HSV) dąży aby, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów FAP. FAP-y utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, i osłony z metalu, co sprawia, że filtry DPF FAP zaczopowują się i wymagają regeneracji, polecamy współpracę z Chodczem. Prócz atrakcji dla wizytujących w Chodczu odnaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się płukaniem katalizatorów do aut osobowych Holden (HSV). Zachowanie wartości ilości emitowanych spalin, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 6, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora samochodowego. Osobówki z symbolem Holden (HSV) mogą się pochwalić bezkonkurencyjnymi możliwościami w temacie redukowania produkcji cząstek stałych. Odnajdź warsztat, który zajmuje się Holden (HSV) w Chodczu, za pomocą wyszukiwarki na naszym panelu. Dlatego że Holden (HSV), tak jak inni producenci domaga się do nienagannego działania działających filtrów DPF dlatego też polecamy, żeby w Chodczu wziąć pod skrzydła katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Chodczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Chodczu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Chodczu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Chodczu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Chodczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Chodczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Chodczu 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Chodczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Chodczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Chodczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chodczu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Chodczu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chodecz Plac Tadeusza Kościuszki CDC01A 52.404991/19.025280 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer