Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Chojna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Chojnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Chojna słynie z laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z czyszczeniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych wytwórcy Holden (HSV). Holden (HSV) to samochody, które cieszą się uznaniem na terenie całego świata, niemniej jednak biedzą się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Często źródłem usterki filtra DPF/FAP, spod znaku Holden (HSV), staje się inna usterka, dla przykładu: nieszczelne turbo. Wyszukanie właściwego warsztatu mechaniki w Chojnie specjalizującego się w pojazdach osobowych Holden (HSV) może być nieproste, i jest długotrwałe. Odzyskanie osiągów ilości produkowanych spalin, poprawnych według normy emisji spalin, potrzebuje działającego filtra DPF. Filtry FAP złożone są z ceramicznego wnętrza, a także korpusu z metalu, co wywołuje, że katalizatory samochodowe zaczopowują się i potrzebują naprawy, zalecamy usługi z Chojny. Chojna jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot powiązany, z dużym odsetkiem smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskim powietrzu Chojny, czemu słynna marka Holden (HSV) dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, dzięki obecności filtrów FAP. Sporo samochodów w Chojnie to pojazdy z silnikiem JTD mające zamontowany katalizator SCR, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie FAP oraz regeneracja katalizatorów SCR dla pojazdów producenta Holden (HSV), wyszukać można po prawej stronie, oraz w laboratorium w Chojnie. Namierz swojego mechanika, którego specjalnością jest Holden (HSV) w Chojnie, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Chojnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Chojnie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Chojnie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Chojnie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Chojnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Chojnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Chojnie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Chojnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Chojnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Chojnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chojnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Chojnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chojna Szarka Ogrodowa CHJ01D 52.959480/14.440590 Wyszukaj
Chojna Klasztorna CHJ01A 52.962940/14.430960 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer