Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Chyby

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Chybach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Chybach wystąpiła szansa mycia filtrów cząstek stałych FAP do pojazdów Holden (HSV) dzięki funkcjonowania pracowni warsztatu z Chyb. Aby uchronić się przed dużą ilością przykrości z eksploatacją diesla Holden (HSV), wypada od czasu do czasu przepłukać katalizator samochodowy, usługa jest świadczona u mechanika pod Chyb. Holden (HSV) to osobówki, które są uznane na terenie całego kraju, jednakże stykają się z problemami z filtrami DPF. Generowanie górnych osiągów produkcji zanieczyszczeń, identycznych z normą EURO 5, potrzebuje przygotowanego katalizatora. Stajni Holden (HSV) nie powiodło się zdobycie niezbędnych do zrealizowania osiągów emisji zanieczyszczonych spalin, bez montowania filtrów FAP. DPF-y wykonują pracę w niezwykle obciążonym środowisku pracy, czyli w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty osiągów podzespołu. Nagminnie podłożem przytkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, korporacji Holden (HSV), bywa inne niedociągnięcie, możliwą przyczyną jest: uszkodzona turbosprężarka. Filtry FAP złożone są z ceramicznego wnętrza, i metalowej osłony, przez co katalizatory samochodowe zaczopowują się i potrzebna jest naprawa, polecamy zatem warsztat w Chybach. Wybierz swój zakład mechaniki, który specjalizuje się w Holden (HSV) w Chybach, dzięki naszej wyszukiwarce na naszym panelu. Ulepszenie niezawodności właściwości reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Chybach dla aut producenta Holden (HSV) jest ogólnodostępne, gdyż regeneracja wodna zdołała trafić do Chyb.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Chybach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Chybach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Chybach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Chybach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Chybach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Chybach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Chybach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Chybach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Chybach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Chybach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer