Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Cielechówko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Cielechówku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Holden (HSV) z silnikiem samozapłonowym, pomimo że część tę dotykają usterki, czemu podołać może regeneracja filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Cielechówkiem. DPF-y zbudowane są z ceramiki, jak również metalowej osłony, z tego też powodu FAP-y zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują naprawy, rekomendujemy warsztat w Cielechówku. Typową bolączką, z którą zmagają się samochody osobowe i ciężarowe znanej marki Holden (HSV), szczególnie, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy katalizator SCR. Cielechówko należy do miast, jakie dotyka problem powiązany, z dużą zawartością tlenków azotu NOx nad głowami mieszkańców Cielechówka, czemu słynna marka Holden (HSV) usiłuje, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP. Cały szereg pojazdów osobowych w Cielechówku to samochody z silnikiem dCi mające wbudowany filtr FAP, który dopomina się odnawiania elementów. Holden (HSV) to samochody osobowe i ciężarowe, które są popularne na całym świecie, ale walczą z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Filtry DPF FAP chodzą w niezwykle obciążonym środowisku pracy, czyli w samochodowym wydechu, co sprawia, że następuje utrata osiągów urządzenia. Producentowi Holden (HSV) nie udałoby się wytworzenie żądanych przez normy maksymalnych pułapów ilości emitowanych spalin, bez montażu filtrów DPF/FAP. Gdyż Holden (HSV), zupełnie jak każda inna marka koniecznie wymaga do nienagannej pracy działających filtrów cząstek stałych DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Cielechówku zwrócić uwagę na FAP. Przywrócenie wydolności elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Cielechówku dla samochodów marki Holden (HSV) jest bezproblemowe, gdyż regeneracja hydrochemiczna przybyła do Cielechówka.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Cielechówku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Cielechówku 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Cielechówku 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Cielechówku 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Cielechówku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Cielechówku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Cielechówku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Cielechówku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Cielechówku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Cielechówku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Cielechówku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Cielechówku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Cielechówko 4 Stycznia POP-BIO2 53.110111/17.126360 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer