Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Cieluchowce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Cieluchowcach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Cieluchowcach wystąpiła możliwość odnawiania elementów katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV) z przyczyny pracy warsztatowego laboratorium z Cieluchowców. Katalizatory samochodowe operują w niezwykle ciężkich warunkach pracy, a więc w układzie redukcji emisji spalin, w wyniku czego dochodzi do utraty wyników podzespołu. Holden (HSV) to samochody, jakie cieszą się uznaniem w całym kraju, jednakże borykają się z kwestią z katalizatorami. Nieraz sprawcą zapchanego filtra cząstek stałych DPF, ze stajni Holden (HSV), zdarza się inna wada, za przykład może posłużyć: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Generowanie górnych limitów poziomu emisji spalin, poprawnych dla normy EURO, koniecznie potrzebuje sprawnego filtra DPF. Słynnej marce Holden (HSV) nie powiodło się wyprodukowanie potrzebnych do spełnienia limitów emisji zanieczyszczeń, bez montowania filtrów DPF/FAP. Duża część samochodów osobowych w Cieluchowcach to auta z silnikiem JTD posiadające zamontowany filtr i katalizator, który dopomina się naprawy. Odszukanie fachowego zakładu w Cieluchowcach celującego w pojazdach Holden (HSV) może przysporzyć trudności, oraz jest żmudne. Serwis takich usług jak naprawa filtrów cząstek stałych albo płukanie FAP dla aut producenta Holden (HSV), wyszukać można w panelu po prawej, albo w warsztatowym laboratorium w Cieluchowcach. Wybierz swój zakład, który naprawi Twój samochód marki Holden (HSV) w Cieluchowcach, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Cieluchowcach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Cieluchowcach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Cieluchowcach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Cieluchowcach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Cieluchowcach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Cieluchowcach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Cieluchowcach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Cieluchowcach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Cieluchowcach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Cieluchowcach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer