Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Ćmielów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Ćmielowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Ćmielowie pojawiła się możliwość odnawiania elementów filtrów cząstek stałych DPF do aut osobowych Holden (HSV) z przyczyny funkcjonowania laboratorium warsztatu z Ćmielowa. Filtry cząstek stałych DPF FAP utworzone są z ceramiki, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu filtry DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, zalecamy firmę pod Ćmielowem. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych w Ćmielowie zlokalizować można zakłady, zajmujące się płukaniem katalizatorów do aut osobowych Holden (HSV). Ćmielów należy do ośrodków, które dotyka problem mający związek, z zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu Ćmielowa, czemu słynna firma Holden (HSV) stara się, zapobiegać, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Pojazdy znanego koncernu Holden (HSV) mogą się poszczycić wzorcowymi rozwiązaniami w zagadnieniu zmniejszania poziomu produkcji spalin. Słynnej korporacji Holden (HSV) nie byłoby możliwe utrzymanie koniecznych wyników emisji zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania filtrów FAP. Zdobycie maksymalnych wartości ilości emitowanych cząstek stałych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO, koniecznie wymaga funkcjonującego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. By uchronić się od problemów podczas prowadzenia samochodu Holden (HSV), należy okresowo czyścić DPF, udostępniono taką usługę u mechanika pod Ćmielowa. Wykaz cen regenerowania filtrów DPF z samochodów Holden (HSV) dla Ćmielowa można znaleźć w dolnej części strony, istnieje możliwość by wyszukać na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi czyszczenia katalizatorów SCR. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF FAP i regeneracja DPF FAP dla samochodów marki Holden (HSV), znaleźć można w panelu po prawej, i w warsztatowym laboratorium w Ćmielowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Ćmielowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Ćmielowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Ćmielowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Ćmielowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Ćmielowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Ćmielowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Ćmielowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Ćmielowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Ćmielowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Ćmielowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ćmielowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Ćmielowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ćmielów Wióry Sandomierska CMI01G 50.886459/21.530519 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer