Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Cybinka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Cybince

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Cybinka odznacza się obecnością warsztatowego laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności filtrów DPF do samochodów spod znaku Holden (HSV). By uniknąć problemów podczas prowadzenia samochodu Holden (HSV), trzeba co pewien czas przedmuchać katalizator SCR, usługa jest dostępna u mechanika pod Cybinki. Duża część samochodów w Cybince to samochody z silnikiem TDI mające zamontowany filtr DPF FAP, który dopomina się regenerowania. Zwykłą wadą, z którą męczą się samochody spod skrzydeł Holden (HSV), zwłaszcza, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą katalizator SCR. Holden (HSV) to auta, które cieszą się uznaniem na terenie całego świata, ale zmagają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Katalizatory samochodowe działają w wyjątkowo skomplikowanych warunkach, czyli w rurze wydechowej, w wyniku czego po czasie następuje spadek parametrów części. Zdobycie górnych limitów ilości produkowanych gazów wydechowych, dozwolonych normą emisji spalin, wymaga sprawnie pracującego filtra FAP. Korporacji Holden (HSV) nie udałoby się osiągnięcie potrzebnych górnych osiągów emisji zanieczyszczeń, bez skorzystania z filtrów DPF/FAP. Ze względu fakt, że Holden (HSV), niczym inne auta domaga się do poprawnego działania nieuszkodzonych katalizatorów samochodowych warto wspomnieć, by w Cybince wziąć pod skrzydła FAP. Tabela z cenami regenerowania filtrów DPF dedykowanych do Holden (HSV) dla Cybinki można znaleźć poniżej, istnieje możliwość by wyszukać w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za usługi regeneracji DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Cybince

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Cybince 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Cybince 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Cybince 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Cybince 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Cybince 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Cybince 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Cybince 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Cybince 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Cybince

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Cybince z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Cybince wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Cybinka Słubicka CBN01N 52.193890/14.798720 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer