Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Czaplinek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Czaplinku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Czaplinek słynne jest z powodu laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawianiem katalizatorów SCR do aut osobowych znanej marki Holden (HSV). Osobówki firmy Holden (HSV) mogą się poszczycić znakomitymi możliwościami w zagadnieniu zmniejszenia ilości emitowanych gazów wydechowych. Katalizatory SCR pracują w nadzwyczaj ciężkich warunkach, czyli w wydechu, przez co następuje utrata możliwości urządzenia. Żeby zabezpieczyć się od utrudnień w eksploatacji diesla Holden (HSV), należy czasami przedmuchać filtr i katalizator, jest to możliwe w pracowni warsztatu pod Czaplinka. Filtry DPF złożone są z ceramicznego wkładu, i osłony z metalu, z tego też powodu katalizatory zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, zalecamy współpracę z Czaplinkiem. Znalezienie adekwatnego mechanika samochodowego w Czaplinku specjalizującego się w samochodach Holden (HSV) może dostarczyć kłopotów, oraz jest żmudne. Standardową niedoskonałością, z jaką zmagają się auta osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Holden (HSV), głównie, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą FAP. Osiągnięcie maksymalnych wartości zawartości produkowanych zanieczyszczeń, zgodnych z normą EURO 5, domaga się funkcjonującego katalizatora SCR. Wybierz swojego mechanika, który zajmuje się Holden (HSV) w Czaplinku, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej stronie. Z racji tego, że Holden (HSV), podobnie jak inne samochody koniecznie wymaga do właściwego działania nieuszkodzonych filtrów DPF zalecamy w Czaplinku zadbać o filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Czaplinku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Czaplinku 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Czaplinku 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Czaplinku 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Czaplinku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Czaplinku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Czaplinku 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Czaplinku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Czaplinku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Czaplinku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czaplinku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Czaplinku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czaplinek Osiedle Wieszczów Leśników CZI01N 53.561001/16.233179 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer