Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Czarny Dunajec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Czarnemu Dunajcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator staje się standardem w pojazdach Holden (HSV) z silnikiem na ropę, lecz element ten zużywa się, czemu podołać może naprawa filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Czarnym Dunajcem. Cały szereg aut w Czarnemu Dunajcu to auta z silnikiem TDDI posiadające wbudowany filtr DPF, który wymaga oczyszczania. Zazwyczaj wadą, z którą borykają się osobówki spod skrzydeł Holden (HSV), w szczególności, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest zapchany katalizator SCR. Zdobycie maksymalnych limitów ilości produkowanych cząstek stałych, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych FAP/DPF. DPF-y zmontowane są z ceramicznego wnętrza, i osłony z metalu, co sprawia, że DPF-y wypełniają się sadzą i wymagają czyszczenia, zachwalamy tym samym warsztat z Czarnego Dunajca. Czarny Dunajec należy do centrów, które dotyka problem bezpośrednio związany, z dużą ilością emitowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu znana firma Holden (HSV) usiłuje, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych DPF. Nierzadko przyczyną zapchanego filtra DPF, korporacji Holden (HSV), jest inna wada, możliwą przyczyną jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Prócz niespodzianek dla turystów w Czarnemu Dunajcu odszukać można warsztaty, zajmujące się płukaniem filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych Holden (HSV). Dobierz swój zakład mechaniki, który zajmuje się Holden (HSV) w Czarnemu Dunajcu, przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony. Odzyskiwanie sprawności części katalizatorów w Czarnemu Dunajcu dla marki Holden (HSV) jest prawdopodobne, ponieważ regeneracja wodno-chemiczna trafiła do Czarnego Dunajca.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Czarnemu Dunajcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Czarnemu Dunajcu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Czarnemu Dunajcu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Czarnemu Dunajcu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Czarnemu Dunajcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Czarnemu Dunajcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Czarnemu Dunajcu 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Czarnemu Dunajcu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Czarnemu Dunajcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Czarnemu Dunajcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czarnemu Dunajcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Czarnemu Dunajcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czarny Dunajec Rynek CDU01A 49.440720/19.855391 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer