Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Czchów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Czchowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Czchów odznacza się obecnością pracowni warsztatu trudniącego się regenerowaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut wytwórcy Holden (HSV). Główną wadą, dotykającą auta osobowe i ciężarowe wytwórcy Holden (HSV), przede wszystkim, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest zabrudzony katalizator samochodowy. Holden (HSV) to diesle, które są uznane na terenie całego świata, jednakże borykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Bardzo często źródłem przytkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, z logo Holden (HSV), bywa inny mankament, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Odszukanie właściwego mechanika samochodowego w Czchowie wyspecjalizowanego w samochodach Holden (HSV) może być niełatwe, jak również jest mozolne. Marce Holden (HSV) nie byłoby możliwe wytworzenie spodziewanych limitów produkcji spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF. Osobówki znanej marki Holden (HSV) chlubią się kapitalnymi metodami w zakresie obniżenia zawartości emitowanych spalin. Czchów jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z dużą ilością produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu znana firma Holden (HSV) stara się, prewencyjnie zapobiegać, dzięki obecności filtrów DPF. Tabela cennika płukania filtrów cząstek stałych FAP/DPF wymontowanych z Holden (HSV) dla Czchowa umieszczono niżej, można porównać na tamtej liście, koszt za usługi czyszczenia filtrów cząstek stałych. Z racji tego, że Holden (HSV), podobnie jak inni producenci potrzebuje do nienagannego działania działających katalizatorów samochodowych dlatego też zalecamy, żeby w Czchowie wziąć pod skrzydła filtr DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Czchowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Czchowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Czchowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Czchowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Czchowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Czchowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Czchowie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Czchowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Czchowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Czchowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer