Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Czeremcha

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Czeremsze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Czeremcha słynie z laboratorium warsztatu trudniącego się odnawianiem elementów filtrów DPF do pojazdów z logo Holden (HSV). Częstą bolączką, z którą zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe korporacji Holden (HSV), zwłaszcza, posiadające silnik wysokoprężny, jest zapchany katalizator. Zachowanie górnych pułapów ilości emitowanych spalin, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga funkcjonującego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Holden (HSV) znamionują się wzorcowymi mechanizmami pracy w temacie ograniczenia poziomu emisji cząstek stałych. Prócz rozrywek dla wizytujących pod Czeremchą znaleźć można warsztaty samochodowe, parające się regeneracją FAP do samochodów osobowych Holden (HSV). Holden (HSV) to pojazdy, które są znane w całym kraju, lecz stykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. By zabezpieczyć się od komplikacji z eksploatacją diesla Holden (HSV), przydaje się co jakiś czas czyścić katalizator, udostępniono taką usługę w warsztacie samochodowym pod Czeremchy. Zazwyczaj powodem uszkodzenia katalizatora, spod skrzydeł Holden (HSV), jest inne wybrakowanie, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwy stan turbosprężarki. Tabela z cennikiem odnawiania elementów katalizatorów samochodowych z Holden (HSV) dla Czeremchy zamieściliśmy poniżej, nie ma przeszkód, by zweryfikować tam, koszt za usługi płukania katalizatorów SCR. Ze względu fakt, że Holden (HSV), tak jak inne auta potrzebuje do właściwego funkcjonowania działających katalizatorów samochodowych zalecamy, żeby w Czeremsze zadbać o filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Czeremsze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Czeremsze 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Czeremsze 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Czeremsze 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Czeremsze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Czeremsze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Czeremsze 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Czeremsze 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Czeremsze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Czeremsze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czeremsze z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Czeremsze wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czeremcha 1 Maja CRH01N 52.515919/23.351490 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer