Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Dobra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Dobrej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Dobrej jest szansa regeneracji filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Holden (HSV) z racji działalności warsztatu samochodowego z Dobrej. Filtry FAP trudnią się pracą w niewiarygodnie ciężkich warunkach pracy, a konkretnie w rurze wydechowej, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty wyników podzespołu. Odzyskanie maksymalnych wartości produkcji spalin, zgodnych z EURO 4, wymaga sprawnego filtra cząstek stałych FAP. Katalizatory SCR utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, oraz korpusu z metalu, co wywołuje, że katalizatory SCR wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, zalecamy zatem usługi z Dobrej. Korporacji Holden (HSV) niemożliwe byłoby utrzymanie oczekiwanych wyników zawartości emitowanych gazów spalinowych, bez skorzystania z filtrów DPF. Aby uniknąć przykrości z użytkowaniem diesla Holden (HSV), przydaje się co pewien czas przepłukać katalizator, możliwość taka istnieje w warsztacie samochodowym pod Dobrej. Holden (HSV) to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się uznaniem w całej Europie i nie tylko, mimo to stykają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Samochody wytwórcy Holden (HSV) wyróżniają się wyjątkowymi mechanizmami pracy w dziedzinie ograniczenia produkcji gazów wydechowych. Dobierz warsztat, który naprawi Twój samochód marki Holden (HSV) w Dobrej, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony. Usługi, między innymi naprawa DPF oraz regeneracja katalizatorów dla pojazdów marki Holden (HSV), odnaleźć można w panelu bocznym naszej strony, oraz w pracowni warsztatu w Dobrej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Dobrej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Dobrej 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Dobrej 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Dobrej 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Dobrej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Dobrej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Dobrej 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Dobrej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Dobrej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Dobrej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer