Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Dobrcz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Dobrczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Holden (HSV) z silnikiem diesla, pomimo że część ta psuje się, ale może w tym pomóc płukanie filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod Dobrczem. Holden (HSV) to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się renomą na terenie całej Polski, lecz borykają się z kwestią z katalizatorami SCR. Wyszukanie specjalistycznego zakładu mechaniki samochodowej w Dobrczu wyspecjalizowanego w autach osobowych Holden (HSV) może dostarczyć kłopotów, jak również jest mozolne. FAP-y zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowej osłony, z tego też powodu DPF-y zaczopowują się sadzą i wymagają regeneracji, rekomendujemy pracownię w Dobrczu. Cały szereg samochodów osobowych w Dobrczu to auta z silnikiem JTD wyposażone w katalizator SCR, który nie może obejść się bez oczyszczania. Często usterką, dotykającą osobowe i ciężarowe diesle marki Holden (HSV), zwykle, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą filtr FAP. Słynnej firmie Holden (HSV) mogłoby nie powieść się generowanie wymaganych do spełnienia maksymalnych wyników poziomu emisji gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Oprócz rozrywek dla wizytujących w Dobrczu odszukać można laboratoria warsztatowe, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych Holden (HSV). Tabela z cennikiem regeneracji katalizatorów samochodowych od Holden (HSV) dla Dobrcza zamieszczono na dole, da się przeglądnąć na tamtej liście, koszt za wykonanie usługi płukania FAP. Gdyż Holden (HSV), tak jak inne samochody wymaga do właściwego funkcjonowania kompletnych filtrów FAP polecamy w Dobrczu wziąć pod lupę DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Dobrczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Dobrczu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Dobrczu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Dobrczu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Dobrczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Dobrczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Dobrczu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Dobrczu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Dobrczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Dobrczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dobrczu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Dobrczu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dobrcz Jarzębinowa DRC01N 53.268570/18.157370 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer