Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Dobrodzień

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Dobrodzieniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

FAP staje się standardem w pojazdach Holden (HSV) z silnikiem na olej napędowy, aczkolwiek część ta zużywa się, co rozwiązać może regeneracja katalizatorów w pracowni pod Dobrodzieniem. Odnalezienie wykwalifikowanego warsztatu w Dobrodzieniu specjalizującego się w pojazdach Holden (HSV) może być skomplikowane, oraz jest czasochłonne. Katalizatory chodzą w niezwykle brudnych warunkach pracy, a konkretnie w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że następuje utrata osiągów urządzenia. Nierzadko usterką, z jaką męczą się auta osobowe i ciężarowe korporacji Holden (HSV), przede wszystkim, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr DPF. Samochody osobowe i ciężarowe wytwórcy Holden (HSV) znamionują się wyjątkowymi mechanizmami w dziedzinie zmniejszenia ilości produkowanych spalin. Oprócz rozrywek turystycznych pod Dobrodzieniem zlokalizować można laboratoria warsztatowe, parające się regeneracją katalizatorów do pojazdów osobowych Holden (HSV). Słynnej marce Holden (HSV) nie udałoby się wyprodukowanie niezbędnych do spełnienia górnych limitów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania filtrów DPF. Filtry FAP składają się z ceramiki, i metalowego korpusu, przez co FAP-y zaczopowują się sadzą i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy pracownię w Dobrodzieniu. Cennik usług mycia filtrów cząstek stałych marki Holden (HSV) dla Dobrodzienia zamieściliśmy w poniższej sekcji, nie ma przeszkód, by zweryfikować w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi czyszczenia DPF. Ze względu fakt, że Holden (HSV), podobnie jak każda inna marka domaga się do poprawnej pracy nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Dobrodzieniu zaopiekować się elementem, jakim jest DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Dobrodzieniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Dobrodzieniu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Dobrodzieniu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Dobrodzieniu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Dobrodzieniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Dobrodzieniu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Dobrodzieniu 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Dobrodzieniu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Dobrodzieniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Dobrodzieniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dobrodzieniu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Dobrodzieniu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dobrodzień Dobrodzień-Osiedle Księdza Gładysza POP-DOO2 50.728870/18.442430 Wyszukaj
Dobrodzień Dobrodzień-Osiedle Pocztowa DOO009 50.727711/18.445770 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer