Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Dobrzyniewo Fabryczne

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Dobrzyniewie Fabrycznym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Dobrzyniewo Fabryczne odznacza się obecnością laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się płukaniem filtrów DPF do pojazdów osobowych wytwórcy Holden (HSV). Dobrzyniewo Fabryczne jest jednym z miast, które dotyka kłopot w związku, z dużą ilością smogu w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna firma Holden (HSV) stara się, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych. Generowanie maksymalnych limitów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, zgodnych z normą EURO 4, domaga się funkcjonującego FAP-a. Holden (HSV) to diesle, które są popularne na terenie całego świata, niemniej jednak biedzą się ze strapieniem z filtrami DPF. Zwykłą usterką, z jaką biedzą się pojazdy z logo Holden (HSV), zwłaszcza, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zapchany FAP. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem w Dobrzyniewie Fabrycznym znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się regeneracją DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Ażeby uchronić się przed dużą ilością utrudnień w eksploatacji samochodu Holden (HSV), wypada okresami przedmuchać DPF, usługa jest dostępna w warsztacie samochodowym pod Dobrzyniewa Fabrycznego. Katalizatory operują w wyjątkowo trudnym środowisku, to jest w samochodowym wydechu, przez co dochodzi do utraty właściwości podzespołu. Wykaz cen oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP z Holden (HSV) dla Dobrzyniewa Fabrycznego wstawiono w poniższej sekcji, trzeba przeglądnąć w tamtej tabeli, jaka jest cena za usługi płukania filtrów cząstek stałych. Odzyskanie efektywności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych DPF w Dobrzyniewie Fabrycznym dla aut Holden (HSV) jest możliwe, albowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem trafiła do Dobrzyniewa Fabrycznego.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Dobrzyniewie Fabrycznym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Dobrzyniewie Fabrycznym 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Dobrzyniewie Fabrycznym 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Dobrzyniewie Fabrycznym 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Dobrzyniewie Fabrycznym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Dobrzyniewie Fabrycznym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Dobrzyniewie Fabrycznym 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Dobrzyniewie Fabrycznym 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Dobrzyniewie Fabrycznym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Dobrzyniewie Fabrycznym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer