Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Dojazdów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Dojazdowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Holden (HSV) z silnikiem napędzanym ropą, choć urządzenie to zużywa się, co rozwiązać może czyszczenie filtrów FAP w laboratorium pod Dojazdowem. Katalizatory SCR złożone są ze skomplikowanej ceramiki, a także metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory SCR zaczopowują się sadzą i konieczna jest regeneracja, zachwalamy tym samym firmę pod Dojazdowem. Zdobycie limitów zawartości emitowanych gazów spalinowych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje działającego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Prócz niespodzianek dla turystów w Dojazdowie odszukać można laboratoria, zajmujące się płukaniem FAP do samochodów osobowych Holden (HSV). Duża część pojazdów w Dojazdowie to samochody z silnikiem TDI posiadające zamontowany katalizator, który dopomina się płukania. Holden (HSV) to samochody, jakie są popularne w całej Europie i nie tylko, mimo to biedzą się ze strapieniem z filtrami DPF. FAP-y funkcjonują w nieprzeciętnie brudnym środowisku pracy, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że po czasie następuje utrata możliwości części. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanego koncernu Holden (HSV) charakteryzują się bezkonkurencyjnymi rozwiązaniami technologicznymi w zagadnieniu redukcji emisji cząstek stałych. Lista cennika odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP wymontowanych z Holden (HSV) dla Dojazdowa ulokowaliśmy w poniższej sekcji, nie ma przeszkód, by zweryfikować w tamtej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie czyszczenia filtrów cząstek stałych. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF jak również płukanie katalizatorów dla samochodów marki Holden (HSV), znaleźć można po prawej stronie, jak również w warsztacie w Dojazdowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Dojazdowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Dojazdowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Dojazdowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Dojazdowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Dojazdowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Dojazdowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Dojazdowie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Dojazdowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Dojazdowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Dojazdowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dojazdowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Dojazdowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dojazdów Apteczna LRA01G 50.126801/20.103210 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer