Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Drohiczyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Drohiczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Drohiczyn wyróżnia się z powodu laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się naprawą filtrów DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych spod znaku Holden (HSV). Katalizatory stworzone są z ceramiki, oraz korpusu z metalu, przez co FAP-y zaczopowują się sadzą i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy zatem warsztat w Drohiczynie. Katalizatory SCR pracują w bardzo obciążonych warunkach pracy , a więc w wydechu, w wyniku czego następuje spadek osiągów podzespołu. Uzyskanie maksymalnych wartości produkcji gazów wydechowych, poprawnych według normy emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga niezawodnego filtra FAP. Auta marki Holden (HSV) mogą się poszczycić doskonałymi metodami w temacie ograniczenia produkcji gazów wydechowych. Drohiczyn należy do miast, które spotyka problem w związku, z dużą ilością zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynny producent Holden (HSV) dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów FAP. Standardowo sprawcą usterki filtra cząstek stałych FAP/DPF, znanej firmy Holden (HSV), trafia się inna wada, jeden z nich to: uszkodzona turbosprężarka. By uchronić się od komplikacji z eksploatacją samochodu Holden (HSV), należy od czasu do czasu przepłukać filtr FAP, usługa jest dostępna w warsztatowym laboratorium pod Drohiczyna. Ze względu fakt, że Holden (HSV), zupełnie jak każda inna marka wymaga do sprawnego działania niezepsutych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też zalecamy w Drohiczynie wziąć pod skrzydła filtr i katalizator. Taryfikator usług odnawiania elementów katalizatorów marki Holden (HSV) dla Drohiczyna zamieściliśmy poniżej, da się wyszukać na tej liście, jaka jest cena za świadczone usługi naprawy DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Drohiczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Drohiczynie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Drohiczynie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Drohiczynie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Drohiczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Drohiczynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Drohiczynie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Drohiczynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Drohiczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Drohiczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Drohiczynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Drohiczynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Drohiczyn Na Bielskim Gościńcu Mieszka I DRH01A 52.401230/22.657631 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer