Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Działoszyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Działoszycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Działoszycach istnieje możliwość płukania filtrów cząstek stałych DPF do aut osobowych i ciężarowych Holden (HSV) z przyczyny działalności pracowni warsztatu z Działoszyc. Oprócz niespodzianek dla wizytujących pod Działoszycami odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się płukaniem filtrów cząstek stałych do aut osobowych Holden (HSV). Uzyskanie górnych limitów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 4, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie DPF-a. Diesle firmy Holden (HSV) znamionują się bardzo dobrymi rozwiązaniami technologicznymi w sprawie zmniejszania produkcji zanieczyszczonych spalin. Działoszyce należy do ośrodków, które dotyka kłopot mający związek, z zawartością wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu znany producent Holden (HSV) dąży aby, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Holden (HSV) to auta, jakie są znane na terenie całej Polski, lecz zmagają się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Nieraz przyczyną uszkodzenia filtra cząstek stałych FAP, znanej firmy Holden (HSV), zdarza się inna wada, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Filtry cząstek stałych pracują w niewiarygodnie brudnych warunkach pracy, a dokładnie w wydechu, przez co następuje utrata wyników urządzenia. Lista cen oczyszczania filtrów cząstek stałych z samochodów Holden (HSV) dla Działoszyc wstawiliśmy w poniższej sekcji, trzeba zweryfikować w tym cenniku, koszt za wykonanie usługi naprawy FAP. Gdyż Holden (HSV), podobnie jak inne marki domaga się do nienagannego funkcjonowania działających filtrów DPF/FAP dlatego też warto wspomnieć, by w Działoszycach zwrócić uwagę na katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Działoszycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Działoszycach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Działoszycach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Działoszycach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Działoszycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Działoszycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Działoszycach 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Działoszycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Działoszycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Działoszycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer