Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Dziwnów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Dziwnowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych staje się standardowym rozwiązaniem w autach Holden (HSV) z silnikiem napędzanym dieslem, ale element ten dotykają usterki, z czym pomóc może regeneracja filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod Dziwnowem. Katalizatory SCR składają się z ceramiki, i osłony z metalu, co sprawia, że katalizatory SCR wypełniają się i konieczna jest naprawa, polecamy zatem warsztat z Dziwnowa. Auta firmy Holden (HSV) mogą się poszczycić nieprzeciętnymi mechanizmami pracy w sferze zredukowania poziomu emisji zanieczyszczeń. By uniknąć problemów z użytkowaniem pojazdu Holden (HSV), trzeba czasem przepalać filtr cząstek stałych, udostępniono taką usługę w pracowni pod Dziwnowa. Częstą bolączką, jaka dotyka pojazdy osobowe i ciężarowe z logo Holden (HSV), w większości wypadków, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony filtr i katalizator. Oprócz niespodzianek dla wizytujących w Dziwnowie zlokalizować można warsztaty, zajmujące się regeneracją DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Znanej firmie Holden (HSV) nie byłoby możliwe osiągnięcie wymaganych maksymalnych pułapów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez wykorzystania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Katalizatory samochodowe działają w bardzo obciążonych warunkach , a więc w układzie wydechowym, co jest powodem, że następuje utrata osiągów urządzenia. Usługi, między innymi czyszczenie DPF FAP lub regeneracja DPF FAP dla aut producenta Holden (HSV), odnaleźć można po prawej stronie, lub w warsztacie w Dziwnowie. Cennik usług odnawiania elementów filtrów DPF z Holden (HSV) dla Dziwnowa zamieściliśmy niżej, należy znaleźć w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za usługi płukania DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Dziwnowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Dziwnowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Dziwnowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Dziwnowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Dziwnowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Dziwnowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Dziwnowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Dziwnowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Dziwnowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Dziwnowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer