Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Frampol

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Frampolu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Frampol słynne jest z powodu laboratorium trudniącego się regenerowaniem filtrów FAP do aut osobowych i ciężarowych wytwórcy Holden (HSV). Wiele aut w Frampolu to auta z silnikiem diesla posiadające wbudowany katalizator samochodowy, który potrzebuje płukania. Frampol jest jednym z ośrodków, jakie biją na alarm w związku, z zawartością zanieczyszczeń w powietrzu Frampola, czemu producent Holden (HSV) próbuje, przeciwdziałać, ze wsparciem filtrów DPF. Auta osobowe i ciężarowe wytwórcy Holden (HSV) odznaczają się bezkonkurencyjnymi mechanizmami pracy w zagadnieniu ograniczania zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Odzyskanie osiągów ilości produkowanych gazów spalinowych, dozwolonych normą emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga sprawnego filtra cząstek stałych FAP. DPF-y składają się ze skomplikowanej ceramiki, a także metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory samochodowe wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, rekomendujemy warsztat w Frampolu. Zwykłą usterką, z jaką męczą się osobowe i ciężarowe diesle firmy Holden (HSV), szczególnie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą FAP. Holden (HSV) to auta, jakie cieszą się renomą na terenie całego świata, ale stykają się z utrudnieniami z filtrami DPF. Ze względu fakt, że Holden (HSV), zupełnie jak inne marki wymaga do właściwego działania kompletnych filtrów FAP polecamy w Frampolu zwrócić uwagę na DPF. Taryfikator usług odnawiania elementów filtrów DPF/FAP od Holden (HSV) dla Frampola umieściliśmy poniżej tego tekstu, trzeba przeglądnąć w tej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi płukania katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Frampolu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Frampolu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Frampolu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Frampolu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Frampolu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Frampolu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Frampolu 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Frampolu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Frampolu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Frampolu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Frampolu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Frampolu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Frampol Bęben Biłgorajska FMP01G 50.666641/22.671570 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer