Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Giewartów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Giewartowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Giewartów znane jest z warsztatu zajmującego się naprawą filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut wytwórcy Holden (HSV). Osiągnięcie pułapów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych normą emisji spalin EURO 4, domaga się działającego sprawnie FAP-a. Dobranie adekwatnego zakładu mechaniki samochodowej w Giewartowie celującego w samochodach Holden (HSV) może być nieproste, oraz jest pracochłonne. Typową niedoskonałością, na jaką narażone są osobowe i ciężarowe diesle ze stajni Holden (HSV), szczególnie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą filtr cząstek stałych. Często przyczyną uszkodzenia FAP-a, wytwórcy Holden (HSV), zdarza się inna usterka, możliwą przyczyną jest: uszkodzony układ zasilania silnika. Cały szereg samochodów w Giewartowie to samochody z silnikiem diesla posiadające wbudowany filtr cząstek stałych, który potrzebuje odnawiania elementów. Prócz atrakcji dla przyjezdnych w Giewartowie zlokalizować można pracownie, trudniące się płukaniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Holden (HSV) to auta, które są znane na terenie całego świata, jednakże walczą z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Odzyskanie sprawności właściwości katalizatorów w Giewartowie dla aut marki Holden (HSV) jest możliwe do osiągnięcia, gdyż regeneracja hydrochemiczna przybyła do Giewartowa. Cennik usług naprawy filtrów cząstek stałych FAP pochodzących z Holden (HSV) dla Giewartowa umieściliśmy poniżej, istnieje możliwość by wyszukać w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi regeneracji DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Giewartowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Giewartowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Giewartowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Giewartowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Giewartowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Giewartowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Giewartowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Giewartowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Giewartowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Giewartowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Giewartowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Giewartowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Giewartów Generała Stefana Grota Roweckiego POP-GIE2 52.377609/17.950100 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer