Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Goleszów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Goleszowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Goleszów znane jest z laboratorium warsztatu trudniącego się odnawianiem elementów filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów korporacji Holden (HSV). Osiągnięcie maksymalnych wyników zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, zgodnych z normą emisji spalin, koniecznie wymaga sprawnego katalizatora samochodowego. Niemało aut w Goleszowie to samochody z silnikiem CRD posiadający zainstalowany filtr i katalizator, który dopomina się płukania. Holden (HSV) to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są słynne na terenie całej Polski, jednakże walczą z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Żeby uniknąć komplikacji w użytkowaniu samochodu Holden (HSV), przydaje się co pewien czas przedmuchać filtr FAP, jest to udostępnione w laboratorium warsztatu pod Goleszowa. Zwykle przyczyną zapchanego filtra DPF, wytwórcy Holden (HSV), zdarza się inne niedociągnięcie, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Goleszów należy do ośrodków, które spotyka problem powiązany, z zawartością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Goleszowa, czemu znany producent Holden (HSV) dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z katalizatorów. Znalezienie profesjonalnego mechanika samochodowego w Goleszowie specjalizującego się w autach Holden (HSV) może dostarczyć kłopotów, i jest pracochłonne. Usługi takie jak czyszczenie DPF oraz płukanie katalizatorów samochodowych dla samochodów Holden (HSV), wyszukać można po prawej stronie, oraz w warsztacie mechaniki samochodowej w Goleszowie. Ulepszenie możliwości części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych DPF w Goleszowie dla aut producenta Holden (HSV) jest możliwe do osiągnięcia, bo regeneracja metodą wodną dotarła do Goleszowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Goleszowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Goleszowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Goleszowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Goleszowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Goleszowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Goleszowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Goleszowie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Goleszowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Goleszowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Goleszowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Goleszowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Goleszowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Goleszów Cieszyńska GLS01N 49.734810/18.737020 Wyszukaj
Goleszów Cieszyńska POP-GOE2 52.364441/18.737141 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer