Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Gorzów Śląski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Gorzowie Śląskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Holden (HSV) z silnikiem wysokoprężnym, ale element ten dotykają usterki, w czym poradzić może czyszczenie DPF w warsztacie samochodowym pod Gorzowem Śląskim. Zazwyczaj bolączką, na jaką narażone są pojazdy wytwórcy Holden (HSV), głównie, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy filtr i katalizator. Auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Holden (HSV) cieszą się bezkonkurencyjnymi narzędziami w zakresie obniżania produkcji spalin. Katalizatory SCR trudnią się pracą w wyjątkowo skomplikowanym środowisku, to jest w układzie redukcji emisji spalin, w wyniku czego po czasie dochodzi do utraty właściwości części. Holden (HSV) to pojazdy, jakie są popularne w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak walczą z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. By uchronić się od problemów w eksploatacji auta Holden (HSV), wypada okazjonalnie wyczyścić katalizator samochodowy, możliwość taka istnieje w pracowni pod Gorzowa Śląskiego. Wiele pojazdów osobowych w Gorzowie Śląskim to pojazdy z silnikiem wysokoprężnym posiadające wbudowany filtr cząstek stałych, który potrzebuje oczyszczania. Dobór adekwatnego warsztatu w Gorzowie Śląskim przodującego w autach Holden (HSV) może być nieproste, a także jest czasochłonne. Cennik usług odnawiania elementów filtrów FAP z samochodów Holden (HSV) dla Gorzowa Śląskiego wstawiliśmy poniżej, trzeba wyszukać na tej liście, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi regeneracji FAP. Gdyż Holden (HSV), podobnie jak inni producenci wymaga do sprawnego działania niezepsutych katalizatorów samochodowych warto wspomnieć, by w Gorzowie Śląskim zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Gorzowie Śląskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Gorzowie Śląskim 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Gorzowie Śląskim 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Gorzowie Śląskim 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Gorzowie Śląskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Gorzowie Śląskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Gorzowie Śląskim 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Gorzowie Śląskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Gorzowie Śląskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Gorzowie Śląskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gorzowie Śląskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Gorzowie Śląskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gorzów Śląski Stare Więckowice Wojska Polskiego GSK01G 51.025970/18.423639 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer