Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Gościcino

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Gościnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Holden (HSV) z silnikiem napędzanym dieslem, jednakowoż część ta psuje się, czemu podołać może naprawa katalizatorów w pracowni warsztatu pod Gościnem. Najczęściej w przypadku źródłem zaczopowania reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, z symbolem Holden (HSV), bywa inne wybrakowanie, czego przykładem może być: nieszczelny układ wtryskowy. Stajni Holden (HSV) mogłoby nie powieść się utrzymanie koniecznych maksymalnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP. Standardową bolączką, jaka dotyka samochody firmy Holden (HSV), zwykle, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest brudny DPF. Wyszukanie fachowego zakładu w Gościnie wyspecjalizowanego w pojazdach Holden (HSV) może być niełatwe, a także jest żmudne. Filtry FAP działają w bardzo skomplikowanych warunkach, a dokładnie za kolektorem spalin, co wywołuje, że po czasie następuje utrata osiągów części. Filtry cząstek stałych DPF FAP utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, i osłony z metalu, z tego też powodu filtry DPF zaczopowują się i potrzebują regeneracji, polecamy pracownię w Gościnie. Aby uchronić się przed dużą ilością kłopotów z użytkowaniem pojazdu Holden (HSV), potrzeba niekiedy wyczyścić filtr cząstek stałych, możliwość taka istnieje w laboratorium pod Gościna. Dobierz swojego mechanika samochodowego, którego specjalnością jest Holden (HSV) w Gościnie, dzięki wyszukiwarce na panelu po prawej stronie. Ponieważ Holden (HSV), zupełnie jak inne samochody potrzebuje do sprawnego funkcjonowania nienaruszonych katalizatorów samochodowych dlatego też zalecamy w Gościnie przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Gościnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Gościnie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Gościnie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Gościnie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Gościnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Gościnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Gościnie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Gościnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Gościnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Gościnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gościnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Gościnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gościcino Wiejska GSN01G 54.601372/18.154070 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer