Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Gostycyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Gostycynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Gostycynie znajduje się szansa regeneracji filtrów cząstek stałych FAP/DPF do samochodów osobowych Holden (HSV) z powodu działalności warsztatu mechaniki samochodowej z Gostycyna. Gostycyn należy do miast, które napotykają kłopot mający związek, z ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskim powietrzu Gostycyna, czemu znana firma Holden (HSV) stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów FAP. Prócz rozrywek dla będących przejazdem pod Gostycynem odnaleźć można pracownie, parające się czyszczeniem katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Filtry cząstek stałych zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, i metalowej osłony, z tego też powodu filtry DPF zapychają się i wymagają regeneracji, polecamy zatem współpracę z Gostycynem. Mnóstwo pojazdów w Gostycynie to auta z silnikiem JTDM posiadające zamontowany katalizator samochodowy, który dopomina się regeneracji. Odnalezienie wykwalifikowanego zakładu w Gostycynie przodującego w pojazdach Holden (HSV) może być skomplikowane, i jest długotrwałe. Filtry DPF FAP pracują w wyjątkowo brudnym środowisku pracy, a mianowicie w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty właściwości urządzenia. Samochody osobowe i ciężarowe marki Holden (HSV) wyróżniają się dobrymi sposobami w zagadnieniu redukowania emisji zanieczyszczeń. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów jak również płukanie filtrów cząstek stałych dla pojazdów marki Holden (HSV), można znaleźć w panelu po prawej, jak również w laboratorium warsztatu w Gostycynie. Z racji tego, że Holden (HSV), podobnie jak inne pojazdy potrzebuje do nienagannej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych DPF polecamy w Gostycynie wziąć pod skrzydła katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Gostycynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Gostycynie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Gostycynie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Gostycynie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Gostycynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Gostycynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Gostycynie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Gostycynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Gostycynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Gostycynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gostycynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Gostycynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gostycyn Główna GCY01C 53.489700/17.815210 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer