Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Granowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Granowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Granowie istnieje możliwość naprawy filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV) z racji działalności warsztatu mechaniki samochodowej z Granowa. Granowo jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot w związku, z dużym odsetkiem emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu znany koncern Holden (HSV) dąży aby, przeciwstawiać się, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP. Standardową usterką, jaka dotyka pojazdy wytwórcy Holden (HSV), przede wszystkim, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest zaczopowany katalizator. Oprócz rozrywek dla podróżnych w Granowie zlokalizować można zakłady, trudniące się regeneracją filtrów cząstek stałych do samochodów Holden (HSV). FAP-y zmontowane są z ceramiki, i metalowego korpusu, z tego też powodu filtry FAP zaczopowują się i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy zatem warsztat w Granowie. Zachowanie maksymalnych limitów emisji cząstek stałych, dozwolonych przez emisji spalin, koniecznie potrzebuje funkcjonującego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Aby ustrzec się od problemów w użytkowaniu diesla Holden (HSV), trzeba od czasu do czasu przedmuchać filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest dostępna w laboratorium warsztatu pod Granowa. Niemało samochodów w Granowie to auta z silnikiem CRDi posiadające filtr cząstek stałych DPF FAP, który potrzebuje płukania. Zrewaloryzowanie kondycji składowych filtrów cząstek stałych FAP w Granowie dla pojazdów producenta Holden (HSV) jest bezproblemowe, bowiem technologia regeneracji wodnej zdołała przybyć do Granowa. Zlokalizuj swojego mechanika samochodowego, który naprawi Twój samochód marki Holden (HSV) w Granowie, za pomocą wyszukiwarki na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Granowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Granowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Granowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Granowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Granowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Granowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Granowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Granowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Granowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Granowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Granowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Granowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Granowo Ogrodowa GAN411 52.221909/16.534929 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer