Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Idzikowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Idzikowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF staje się standardem w samochodach Holden (HSV) z silnikiem na olej napędowy, aczkolwiek moduł ten dotykają usterki, czemu podołać może płukanie filtrów DPF u mechanika pod Idzikowicami. Pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Holden (HSV) znamionują się wybitnymi możliwościami w zagadnieniu obniżania poziomu emisji gazów spalinowych. Filtry DPF FAP trudnią się pracą w wyjątkowo ciężkim środowisku, a więc w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że dochodzi do spadku właściwości podzespołu. Wyszukanie wykwalifikowanego mechanika w Idzikowicach specjalizującego się w autach Holden (HSV) może być nieproste, jak również jest żmudne. Holden (HSV) to diesle, które cieszą się renomą w całej Europie i nie tylko, mimo to borykają się z bolączkami z filtrami DPF. Oprócz niespodzianek dla podróżnych pod Idzikowicami znaleźć można laboratoria, parające się naprawą filtrów cząstek stałych do samochodów Holden (HSV). Idzikowice jest jednym z ośrodków, które mają kłopot w związku, z dużą zawartością wyemitowanych cząstek stałych w miejskim powietrzu Idzikowic, czemu producent Holden (HSV) dąży aby, przeciwstawiać się, za sprawą obecności katalizatorów samochodowych. Nagminnie powodem zaczopowania filtra cząstek stałych FAP/DPF, spod znaku Holden (HSV), staje się inny mankament, jeden z nich to: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Odnowienie możliwości elementów filtrów FAP w Idzikowicach dla pojazdów marki Holden (HSV) jest prawdopodobne, dlatego, że technologia regeneracji wodnej zdołała dotrzeć do Idzikowic. Wyszukaj swój zakład mechaniki, który zajmuje się Holden (HSV) w Idzikowicach, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Idzikowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Idzikowicach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Idzikowicach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Idzikowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Idzikowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Idzikowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Idzikowicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Idzikowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Idzikowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Idzikowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Idzikowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Idzikowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Idzikowice Idzikowice 24C POP-IDZ1 51.450909/20.347200 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer