Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Ignatki-Osiedle

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Ignatkach-Osiedlu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Ignatki-Osiedle wyróżnia się z powodu warsztatu mechaniki samochodowej zajmującego się regenerowaniem filtrów DPF do aut osobowych spod znaku Holden (HSV). Osobówki z logo Holden (HSV) wyróżniają się doskonałymi układami w sprawie zmniejszenia poziomu emisji zanieczyszczeń. DPF-y składają się z ceramicznego wkładu, jak również osłony z metalu, co wywołuje, że filtry DPF FAP wypełniają się sadzą i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy pracownię w Ignatkach-Osiedlu. Producentowi Holden (HSV) nie powiodłoby się uzyskanie koniecznych do spełnienia limitów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania katalizatorów samochodowych. Odszukanie właściwego zakładu w Ignatkach-Osiedlu wyprofilowanego w pojazdach osobowych Holden (HSV) może być trudne, jak również jest żmudne. Holden (HSV) to auta, jakie są słynne w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak biedzą się z kwestią z filtrami FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP operują w bardzo zanieczyszczonych warunkach, a konkretnie w samochodowym wydechu, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty parametrów części. Ignatki-Osiedle jest jednym z ośrodków, jakie biją na alarm powiązany, z dużym procentem emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu znany koncern Holden (HSV) stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z filtrów DPF/FAP. Odzyskiwanie niezawodności elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Ignatkach-Osiedlu dla samochodów Holden (HSV) jest dostępne, albowiem nowa metoda regeneracji zdołała przybyć do Ignatek-Osiedla. Gdyż Holden (HSV), tak jak każda inna marka wymaga do właściwego działania działających katalizatorów samochodowych dlatego też warto wspomnieć, by w Ignatkach-Osiedlu wziąć pod lupę katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Ignatkach-Osiedlu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Ignatkach-Osiedlu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Ignatkach-Osiedlu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Ignatkach-Osiedlu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Ignatkach-Osiedlu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Ignatkach-Osiedlu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Ignatkach-Osiedlu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Ignatkach-Osiedlu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Ignatkach-Osiedlu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Ignatkach-Osiedlu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ignatkach-Osiedlu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Ignatkach-Osiedlu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ignatki-Osiedle Leśna IGL01N 53.088982/23.121849 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer