Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Iłowo-Osada

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Iłowie-Osadzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardowym rozwiązaniem w autach Holden (HSV) z silnikiem napędzanym ropą, aczkolwiek część tą dotykają usterki, z czym pomóc może mycie filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod Iłowem-Osadą. Iłowo-Osada należy do miast, jakie mają problem powiązany, z dużą ilością wyemitowanych cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu słynna firma Holden (HSV) usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem katalizatorów samochodowych. Uzyskanie osiągów emisji gazów wydechowych, dozwolonych przez emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie DPF-a. Główną niedoskonałością, na jaką narażone są pojazdy ze stajni Holden (HSV), w większości wypadków, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zapchany filtr cząstek stałych. Filtry DPF składają się ze skomplikowanej ceramiki, a także osłony z metalu, co wywołuje, że katalizatory samochodowe zaczopowują się i potrzebna jest naprawa, zalecamy warsztat w Iłowie-Osadzie. Filtry DPF FAP operują w nadzwyczaj zanieczyszczonym środowisku pracy, a konkretnie w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Nagminnie powodem usterki filtra cząstek stałych FAP/DPF, ze stajni Holden (HSV), staje się inny problem, dla przykładu: nieszczelne turbo. Oprócz atrakcji dla turystów pod Iłowem-Osadą odszukać można zakłady, trudniące się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych Holden (HSV). Wybierz mechanika, który pomoże z Holden (HSV) w Iłowie-Osadzie, dzięki wyszukiwarce w prawej części strony. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów a także płukanie katalizatorów dla aut Holden (HSV), wyszukać można na naszej stronie internetowej, a także w warsztatowym laboratorium w Iłowie-Osadzie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Iłowie-Osadzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Iłowie-Osadzie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Iłowie-Osadzie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Iłowie-Osadzie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Iłowie-Osadzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Iłowie-Osadzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Iłowie-Osadzie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Iłowie-Osadzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Iłowie-Osadzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Iłowie-Osadzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Iłowie-Osadzie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Iłowie-Osadzie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Iłowo-Osada Jagiellońska IOO01A 53.164459/20.290649 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer