Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Ińsko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Ińsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP staje się standardem w samochodach osobowych Holden (HSV) z silnikiem samozapłonowym, aczkolwiek element ten psuje się, co może rozwiązać czyszczenie FAP w pracowni warsztatu pod Ińskiem. Holden (HSV) to diesle, jakie są słynne na terenie całego kraju, ale zmagają się z utrudnieniami z filtrami FAP. Żeby uniknąć przykrości w pracy samochodu Holden (HSV), przydaje się od czasu do czasu przepalać filtr FAP, jest to możliwe w laboratorium pod Ińska. Zdobycie maksymalnych pułapów zawartości emitowanych gazów spalinowych, dozwolonych normą emisji spalin EURO 6, potrzebuje działającego filtra cząstek stałych DPF. Sporo pojazdów osobowych w Ińsku to pojazdy z silnikiem HDI posiadające zamontowany katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez odnawiania. Samochody osobowe i ciężarowe z symbolem Holden (HSV) cieszą się pierwszorzędnymi sposobami w zagadnieniu redukowania poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin. Dobór wykwalifikowanego zakładu w Ińsku specjalizującego się w autach osobowych Holden (HSV) może dostarczyć kłopotów, a także jest pracochłonne. Prócz rozrywek dla podróżnych w Ińsku odnaleźć można warsztaty, parające się regeneracją katalizatorów do pojazdów osobowych Holden (HSV). Tabela z cennikiem regenerowania filtrów cząstek stałych FAP dla Holden (HSV) dla Ińska umieściliśmy poniżej, da się odszukać na tej liście, ceny za wykonanie naprawy katalizatorów SCR. Z racji tego, że Holden (HSV), podobnie jak inne samochody potrzebuje do właściwego działania kompletnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Ińsku wziąć pod lupę DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Ińsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Ińsku 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Ińsku 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Ińsku 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Ińsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Ińsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Ińsku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Ińsku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Ińsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Ińsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ińsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Ińsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ińsko Armii Krajowej INS01N 53.436401/15.551100 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer