Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Janów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Janowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Janowie istnieje szansa płukania filtrów FAP do samochodów osobowych Holden (HSV) z powodu bytności laboratorium warsztatu z Janowa. Zwykłą niedoskonałością, z którą borykają się pojazdy znanego koncernu Holden (HSV), w większości wypadków, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych. Mnóstwo samochodów osobowych w Janowie to auta z silnikiem CTDi posiadające filtr cząstek stałych, który potrzebuje oczyszczania. Filtry DPF pracują w wyjątkowo obciążonych warunkach , to jest za kolektorem spalin, co sprawia, że po czasie następuje utrata osiągów części. Żeby ustrzec się od kłopotów w pracy pojazdu Holden (HSV), potrzeba co pewien czas przepalać DPF, usługa jest świadczona w laboratorium warsztatu pod Janowa. Odnalezienie profesjonalnego warsztatu samochodowego w Janowie przodującego w pojazdach osobowych Holden (HSV) może być niełatwe, i jest żmudne. Diesle spod znaku Holden (HSV) mogą się pochwalić pierwszorzędnymi patentami w temacie obniżania ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Słynnemu producentowi Holden (HSV) nie byłoby możliwe generowanie wymaganych osiągów produkcji zanieczyszczeń, bez instalacji filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Gdyż Holden (HSV), zupełnie jak każda inna marka domaga się do sprawnego funkcjonowania sprawnych filtrów cząstek stałych dlatego też polecamy, żeby w Janowie zadbać o katalizator samochodowy. Świadczone usługi takie jak naprawa DPF FAP lub płukanie DPF FAP dla aut producenta Holden (HSV), można odszukać na stronie, lub w laboratorium w Janowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Janowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Janowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Janowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Janowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Janowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Janowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Janowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Janowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Janowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Janowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Janowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Janowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Janów Częstochowska JOW01A 50.722641/19.432961 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer