Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Jasionów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Jasionowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Holden (HSV) z silnikiem napędzanym ropą, ale część ta zużywa się, z czym pomóc może mycie katalizatorów w laboratorium pod Jasionowem. Znanej marce Holden (HSV) nie byłoby możliwe zdobycie wymaganych do zrealizowania górnych limitów ilości produkowanych gazów wydechowych, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Zazwyczaj źródłem zatkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, ze stajni Holden (HSV), zdarza się inna wada, czego przykładem może być: uszkodzony układ doładowania. Odzyskanie maksymalnych wyników poziomu produkcji gazów spalinowych, poprawnych dla normy EURO, domaga się działającego sprawnie filtra DPF/FAP. Filtry DPF składają się ze skomplikowanej ceramiki, a także metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry DPF wypełniają się i potrzebna jest naprawa, zalecamy zatem warsztat w Jasionowie. Znalezienie odpowiedniego warsztatu w Jasionowie wyprofilowanego w samochodach Holden (HSV) może być trudne, i jest żmudne. Często usterką, z którą borykają się pojazdy osobowe i ciężarowe znanego koncernu Holden (HSV), zwłaszcza, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik diesla, jest zabrudzony filtr cząstek stałych. Niemało samochodów w Jasionowie to samochody z silnikiem JTDM posiadające zamontowany katalizator samochodowy, który wymaga czyszczenia. Z racji tego, że Holden (HSV), zupełnie jak inni producenci koniecznie potrzebuje do sprawnego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów FAP dlatego też polecamy w Jasionowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator SCR. Taryfikator usług odnawiania katalizatorów dedykowanych do Holden (HSV) dla Jasionowa znajduje się poniżej tego tekstu, powinno być można znaleźć w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi czyszczenia FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Jasionowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Jasionowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Jasionowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Jasionowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Jasionowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Jasionowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Jasionowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Jasionowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Jasionowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Jasionowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jasionowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Jasionowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jasionów Jasionów 163 JSW01G 49.657928/21.996630 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer