Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Jastarnia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Jastarni

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Jastarnia wyróżnia się z powodu pracowni warsztatu trudniącego się czyszczeniem filtrów FAP do pojazdów osobowych marki Holden (HSV). Na ogół powodem przytkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, znanej marki Holden (HSV), staje się inny problem, doskonałym przykładem jest: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Pojazdy osobowe i ciężarowe z logo Holden (HSV) znamionują się nieprzeciętnymi rozwiązaniami w sferze ograniczania ilości emitowanych cząstek stałych. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem w Jastarni odnaleźć można warsztaty, trudniące się płukaniem katalizatorów SCR do aut osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Często niedoskonałością, z którą męczą się auta wytwórcy Holden (HSV), zazwyczaj, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą DPF. Aby ustrzec się od przykrości z pracą samochodu Holden (HSV), trzeba niekiedy wyczyścić filtr DPF FAP, jest to możliwe w warsztatowym laboratorium pod Jastarni. Jastarnia jest jednym z ośrodków, które mają problem mający związek, z dużą zawartością procentową smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna marka Holden (HSV) dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów DPF. Holden (HSV) to auta, jakie cieszą się sławą na terenie całej Polski, mimo to biedzą się z bolączkami z katalizatorami. Odzyskanie wydajności elementów filtrów cząstek stałych DPF w Jastarni dla pojazdów Holden (HSV) jest możliwe do osiągnięcia, bo regeneracja wodno-chemiczna zdołała przybyć do Jastarni. Serwis takich usług jak naprawa DPF FAP oraz regeneracja DPF FAP dla marki Holden (HSV), można odszukać na stronie, oraz w laboratorium warsztatu w Jastarni.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Jastarni

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Jastarni 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Jastarni 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Jastarni 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Jastarni 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Jastarni 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Jastarni 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Jastarni 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Jastarni 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Jastarni

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jastarni z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Jastarni wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jastarnia Ścieżka przyrodnicza: Torfowe Kłyle JST01N 54.707809/18.652229 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer