Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Jawornik Polski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Jaworniku Polskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach Holden (HSV) z silnikiem wysokoprężnym, lecz element ten dotykają usterki, ale może w tym pomóc naprawa katalizatorów w warsztacie mechaniki samochodowej pod Jawornikiem Polskim. Holden (HSV) to pojazdy, jakie cieszą się uznaniem w całym kraju, jednak zmagają się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Sporo pojazdów w Jaworniku Polskim to pojazdy z silnikiem CRD posiadające zamontowany katalizator SCR, który potrzebuje naprawy. Często niedoskonałością, z jaką biedzą się auta spod znaku Holden (HSV), w większości wypadków, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany filtr DPF FAP. Zachowanie maksymalnych pułapów zawartości emitowanych spalin, dozwolonych przez emisji spalin, wymaga działającego katalizatora SCR. Ażeby uchronić się przed dużą ilością trudności w użytkowaniu diesla Holden (HSV), potrzeba okazjonalnie wyczyścić katalizator, usługa jest świadczona w warsztacie samochodowym pod Jawornika Polskiego. Katalizatory SCR funkcjonują w wyjątkowo ciężkim środowisku, a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, przez co następuje utrata możliwości podzespołu. Prócz niespodzianek turystycznych pod Jawornikiem Polskim znaleźć można laboratoria, trudniące się płukaniem filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Ponieważ Holden (HSV), podobnie jak inne maszyny koniecznie wymaga do poprawnej pracy niezepsutych filtrów DPF/FAP zalecamy, żeby w Jaworniku Polskim przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator SCR. Tabela z cenami naprawy filtrów DPF/FAP pochodzących z Holden (HSV) dla Jawornika Polskiego zamieszczono poniżej, trzeba znaleźć na tamtej liście, ceny za wykonanie usługi naprawy filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Jaworniku Polskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Jaworniku Polskim 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Jaworniku Polskim 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Jaworniku Polskim 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Jaworniku Polskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Jaworniku Polskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Jaworniku Polskim 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Jaworniku Polskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Jaworniku Polskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Jaworniku Polskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jaworniku Polskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Jaworniku Polskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jawornik Polski Jawornik Polski 407 JPL01D 49.891602/22.290461 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer