Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Jelcz-Laskowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Jelczu-Laskowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Jelczu-Laskowicach istnieje szansa regenerowania katalizatorów do aut Holden (HSV) z przyczyny obecności warsztatu mechaniki samochodowej z Jelcza-Laskowic. Katalizatory trudnią się pracą w bardzo skomplikowanym środowisku pracy, to jest w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek parametrów podzespołu. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem w Jelczu-Laskowicach odszukać można pracownie, trudniące się regeneracją FAP do pojazdów osobowych Holden (HSV). Holden (HSV) to auta, które są znane na terenie całego świata, lecz zmagają się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Odszukanie profesjonalnego warsztatu samochodowego w Jelczu-Laskowicach wyprofilowanego w autach Holden (HSV) może przysporzyć trudności, a także jest mozolne. Zazwyczaj bolączką, na jaką narażone są pojazdy osobowe i ciężarowe marki Holden (HSV), w większości wypadków, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zapchany filtr FAP. Jelcz-Laskowice należy do miast, które mają problem mający związek, z dużym procentem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze, czemu znany koncern Holden (HSV) stara się, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą filtrów cząstek stałych DPF. Filtry DPF złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowej osłony, co wywołuje, że filtry DPF zapychają się sadzą i wymagają regeneracji, zalecamy zatem warsztat w Jelczu-Laskowicach. Ponieważ Holden (HSV), zupełnie jak inne pojazdy potrzebuje do sprawnego funkcjonowania nienaruszonych filtrów cząstek stałych DPF polecamy, żeby w Jelczu-Laskowicach wziąć pod lupę filtr DPF FAP. Serwis takich usług jak czyszczenie FAP czy płukanie katalizatorów samochodowych dla aut producenta Holden (HSV), wyszukać można w panelu po prawej, czy w pracowni warsztatu w Jelczu-Laskowicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Jelczu-Laskowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Jelczu-Laskowicach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Jelczu-Laskowicach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Jelczu-Laskowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Jelczu-Laskowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Jelczu-Laskowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Jelczu-Laskowicach 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Jelczu-Laskowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Jelczu-Laskowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Jelczu-Laskowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jelczu-Laskowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Jelczu-Laskowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jelcz-Laskowice Osiedle Metalowców Chabrowa JLS01A 51.035679/17.340260 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer