Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Julianów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Julianowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Julianowie jest sposobność mycia filtrów cząstek stałych FAP/DPF do samochodów osobowych Holden (HSV) z racji bytności mechanika z Julianowa. Julianów należy do ośrodków, które dotyka problem bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znana marka Holden (HSV) próbuje, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Nieraz przyczyną uszkodzenia katalizatora, spod skrzydeł Holden (HSV), zdarza się inny mankament, dla przykładu: nieszczelny układ wtryskowy. Duża część pojazdów w Julianowie to auta z silnikiem MultiJet mające zamontowany katalizator, który musi się oddawać do oczyszczania. Uzyskanie maksymalnych pułapów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, zgodnych z emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora SCR. Samochody osobowe i ciężarowe firmy Holden (HSV) charakteryzują się wybitnymi układami w sferze redukowania poziomu emisji gazów spalinowych. Holden (HSV) to auta osobowe i ciężarowe, które są uznane w całym kraju, lecz stykają się z kwestią z katalizatorami. Filtry FAP funkcjonują w nadzwyczaj zanieczyszczonych warunkach pracy, a więc w układzie wydechowym, w wyniku czego po czasie następuje utrata właściwości urządzenia. Świadczone usługi takie jak naprawa DPF FAP i regeneracja DPF FAP dla aut marki Holden (HSV), wyszukać można na stronie, i w warsztacie samochodowym w Julianowie. Cennik regeneracji filtrów cząstek stałych DPF z Holden (HSV) dla Julianowa znajduje się niżej, nie ma przeszkód, by wyszukać na tej liście, koszt za usługi czyszczenia FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Julianowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Julianowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Julianowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Julianowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Julianowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Julianowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Julianowie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Julianowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Julianowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Julianowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Julianowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Julianowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Julianów Julianowska PIA01G 52.085770/21.043150 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer