Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Kalety

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Kaletach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych robi się standardem w autach osobowych Holden (HSV) z silnikiem samozapłonowym, pomimo że urządzenie to psuje się, z czym poradzić może sobie czyszczenie katalizatorów w warsztacie samochodowym pod Kaletami. Wiele aut w Kaletach to auta z silnikiem D-4D mające wbudowany FAP, który nie może obejść się bez regeneracji. Żeby ustrzec się od trudności z eksploatacją auta Holden (HSV), przydaje się czasem czyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to możliwe w warsztatowym laboratorium pod Kalet. Kalety należy do miast, które napotykają kłopot związany, z dużym procentem produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu producent Holden (HSV) dąży aby, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów FAP. Prócz rozrywek dla turystów pod Kaletami odnaleźć można warsztaty samochodowe, parające się naprawą katalizatorów SCR do pojazdów Holden (HSV). Katalizatory samochodowe chodzą w nieprzeciętnie zanieczyszczonych warunkach pracy, a mianowicie w samochodowym wydechu, co sprawia, że po czasie następuje spadek możliwości podzespołu. Holden (HSV) to auta, jakie cieszą się sławą na terenie całej Polski, mimo to zmagają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Na ogół źródłem zapchanego katalizatora SCR, znanego koncernu Holden (HSV), zdarza się inny problem, czego dobrym przykładem jest: niesprawna pompa Common Rail. Zregenerowanie sprawności części katalizatorów w Kaletach dla aut marki Holden (HSV) jest prawdopodobne, gdyż regeneracja wodna trafiła do Kalet. Dlatego że Holden (HSV), równorzędnie jak inne pojazdy koniecznie wymaga do poprawnej pracy kompletnych katalizatorów dlatego też zalecamy w Kaletach wziąć pod lupę filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Kaletach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Kaletach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Kaletach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Kaletach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kaletach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kaletach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Kaletach 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Kaletach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kaletach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Kaletach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kaletach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Kaletach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kalety Jędrysek Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury KLT452 50.563889/18.883671 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer