Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Kamieniec Ząbkowicki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Kamieńcu Ząbkowickim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych robi się standardem w pojazdach osobowych Holden (HSV) z silnikiem na olej napędowy, jednakże element ten dotykają usterki, z czym pomóc może mycie filtrów FAP w pracowni pod Kamieńcem Ząbkowickim. Filtry cząstek stałych DPF FAP wykonują pracę w nadzwyczaj brudnych warunkach pracy, a mianowicie w układzie wydechowym, w wyniku czego po czasie następuje spadek właściwości urządzenia. Cały szereg aut w Kamieńcu Ząbkowickim to pojazdy z silnikiem Di-D posiadający zainstalowany katalizator, który dopomina się odnawiania elementów. Typową słabością, z jaką biedzą się diesle wytwórcy Holden (HSV), w szczególności, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zabrudzony filtr cząstek stałych DPF FAP. Znalezienie odpowiedniego mechanika w Kamieńcu Ząbkowickim wyprofilowanego w pojazdach Holden (HSV) może być trudne, a także jest czasochłonne. Filtry DPF składają się z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowej osłony, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy współpracę z Kamieńcem Ząbkowickim. Na ogół źródłem zaczopowania DPF-a, firmy Holden (HSV), trafia się inny mankament, dla przykładu: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Osiągnięcie górnych pułapów produkcji gazów wydechowych, poprawnych według normy EURO 4, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra FAP. Tabela z cenami mycia filtrów cząstek stałych dedykowanych do Holden (HSV) dla Kamieńca Ząbkowickiego widnieje w poniższej sekcji, nie ma przeszkód, by porównać na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za usługi czyszczenia DPF. Odzyskanie sprawności składowych filtrów cząstek stałych FAP w Kamieńcu Ząbkowickim dla aut marki Holden (HSV) jest prawdopodobne, bo regeneracja hydrotermiczna trafiła do Kamieńca Ząbkowickiego.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Kamieńcu Ząbkowickim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Kamieńcu Ząbkowickim 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Kamieńcu Ząbkowickim 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Kamieńcu Ząbkowickim 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kamieńcu Ząbkowickim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kamieńcu Ząbkowickim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Kamieńcu Ząbkowickim 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Kamieńcu Ząbkowickim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Kamieńcu Ząbkowickim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Kamieńcu Ząbkowickim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kamieńcu Ząbkowickim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Kamieńcu Ząbkowickim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kamieniec Ząbkowicki Kolejowa KZB01A 50.523941/16.876471 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer