Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Kamieńsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Kamieńsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Holden (HSV) z silnikiem diesla, jednakowoż moduł ten dotykają usterki, w czym poradzić może regeneracja filtrów FAP w laboratorium pod Kamieńskiem. Bardzo często powodem zdławionego DPF-a, znanej firmy Holden (HSV), bywa inna wada, czego przykładem może być: uszkodzony zawór EGR. Standardową niedoskonałością, na jaką narażone są pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Holden (HSV), zwłaszcza, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr FAP. Generowanie pułapów zawartości emitowanych gazów wydechowych, identycznych z normą emisji spalin EURO 4, potrzebuje sprawnego DPF-a. Producentowi Holden (HSV) nie udało się utrzymanie wymaganych limitów zawartości produkowanych cząstek stałych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów FAP. Aby ustrzec się od kłopotów z eksploatacją samochodu Holden (HSV), potrzeba czasami przeczyścić FAP, usługa jest dostępna w warsztacie mechaniki samochodowej pod Kamieńska. Cały szereg pojazdów w Kamieńsku to pojazdy użytkowe posiadające DPF, który wymaga mycia. Kamieńsk należy do centrów, które mają problem w związku, z dużą zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze, czemu znany producent Holden (HSV) usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP. Tabela z cennikiem regenerowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dla Holden (HSV) dla Kamieńska umieszczono w części strony poniżej, da się przeglądnąć w tamtym cenniku, koszt za przeprowadzenie płukania katalizatorów. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie DPF FAP lub płukanie DPF dla samochodów marki Holden (HSV), można znaleźć w panelu bocznym, lub w laboratorium warsztatu w Kamieńsku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Kamieńsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Kamieńsku 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Kamieńsku 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Kamieńsku 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kamieńsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kamieńsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Kamieńsku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kamieńsku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kamieńsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Kamieńsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kamieńsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Kamieńsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kamieńsk Ściegny Plac Wolności KMS01N 51.204102/19.497709 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer