Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Karczewiec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Karczewcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator staje się standardem w samochodach osobowych Holden (HSV) z silnikiem napędzanym ropą, choć część ta psuje się, w czym może pomóc regeneracja katalizatorów w pracowni pod Karczewcem. Karczewiec należy do miast, które napotykają kłopot powiązany, z dużą zawartością procentową wyemitowanych cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu firma Holden (HSV) próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą katalizatorów. Niemało pojazdów w Karczewcu to auta z silnikiem CRD posiadające katalizator samochodowy, który dopomina się regenerowania. Odzyskanie górnych pułapów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych normą EURO 5, wymaga przygotowanego filtra DPF. Samochody korporacji Holden (HSV) wyróżniają się znakomitymi układami w sferze obniżania ilości emitowanych gazów wydechowych. Prócz niespodzianek dla wizytujących pod Karczewcem odszukać można warsztaty, zajmujące się płukaniem filtrów cząstek stałych do samochodów Holden (HSV). Klasyczną słabością, z którą biedzą się pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Holden (HSV), w większości wypadków, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator SCR. Filtry cząstek stałych stworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowej osłony, przez co filtry DPF zaczopowują się i konieczne jest czyszczenie, zalecamy zatem pracownię w Karczewcu. Ulepszenie niezawodności części wchodzących w skład filtrów FAP w Karczewcu dla samochodów producenta Holden (HSV) jest prawdopodobne, albowiem regeneracja hydrochemiczna zawędrowała do Karczewca. Lista cen regeneracji katalizatorów z samochodów Holden (HSV) dla Karczewca ulokowaliśmy niżej, można odszukać w tym cenniku, ceny za świadczone usługi naprawy FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Karczewcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Karczewcu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Karczewcu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Karczewcu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Karczewcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Karczewcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Karczewcu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Karczewcu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Karczewcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Karczewcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Karczewcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Karczewcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Karczewiec Leska POP-RZE23 52.338909/21.954889 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer