Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Kazimierz Dolny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Kaizmierzu Dolnym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kazimierz Dolny odznacza się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się regenerowaniem katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych wytwórcy Holden (HSV). Korporacji Holden (HSV) nie udałoby się generowanie koniecznych do spełnienia maksymalnych pułapów poziomu produkcji cząstek stałych, bez instalacji filtrów DPF. Dobór kompetentnego zakładu mechaniki w Kaizmierzu Dolnym specjalizującego się w autach osobowych Holden (HSV) może być niełatwe, oraz jest pracochłonne. Holden (HSV) to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, lecz zmagają się ze strapieniem z filtrami DPF. Oprócz niespodzianek dla podróżnych pod Kazimierzem Dolnym odszukać można warsztaty, trudniące się naprawą FAP do aut osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Filtry cząstek stałych DPF FAP operują w bardzo brudnym środowisku pracy, a mianowicie w rurze wydechowej, w wyniku czego dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Osobowe i ciężarowe diesle firmy Holden (HSV) cieszą się znakomitymi mechanizmami pracy w zagadnieniu zmniejszenia ilości emitowanych gazów wydechowych. Niemało pojazdów osobowych w Kaizmierzu Dolnym to auta z silnikiem JTDM posiadające zamontowany filtr DPF, który musi się oddawać do regeneracji. Odzyskanie kondycji właściwości reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Kaizmierzu Dolnym dla aut producenta Holden (HSV) jest prawdopodobne, bowiem regeneracja wodna dotarła do Kazimierza Dolnego. Ponieważ Holden (HSV), tak jak każda inna marka koniecznie wymaga do poprawnego działania niezepsutych filtrów DPF/FAP dlatego też polecamy, żeby w Kaizmierzu Dolnym zadbać o filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Kaizmierzu Dolnym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Kaizmierzu Dolnym 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Kaizmierzu Dolnym 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Kaizmierzu Dolnym 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kaizmierzu Dolnym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kaizmierzu Dolnym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Kaizmierzu Dolnym 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Kaizmierzu Dolnym 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Kaizmierzu Dolnym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Kaizmierzu Dolnym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer