Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Kiełczów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Kiełczowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kiełczowie istnieje sposobność naprawy katalizatorów samochodowych do pojazdów Holden (HSV) z racji funkcjonowania laboratorium warsztatu z Kiełczowa. Słynnej marce Holden (HSV) nie powiodłoby się wytwarzanie wymaganych do spełnienia górnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez skorzystania z katalizatorów. Filtry FAP pracują w wyjątkowo trudnym środowisku pracy, a więc w układzie wydechowym, przez co po czasie następuje spadek osiągów urządzenia. Filtry FAP zmontowane są z ceramiki, a także metalowego korpusu, co sprawia, że katalizatory zaczopowują się sadzą i konieczne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem warsztat z Kiełczowa. Oprócz rozrywek dla przyjezdnych w Kiełczowie odnaleźć można pracownie, trudniące się naprawą DPF do aut osobowych Holden (HSV). Odzyskanie maksymalnych wartości ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, zgodnych z normą EURO, wymaga niezawodnego filtra cząstek stałych FAP. Znalezienie fachowego mechanika w Kiełczowie wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Holden (HSV) może być trudne, i jest długotrwałe. Cały szereg samochodów w Kiełczowie to samochody z silnikiem CDI posiadające zamontowany filtr cząstek stałych, który nie może obejść się bez odnawiania. Taryfikator usług oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dla Holden (HSV) dla Kiełczowa umieściliśmy w dolnej części strony, można odszukać w tym cenniku, jaka jest cena za świadczone usługi regeneracji filtrów cząstek stałych. Serwis takich usług jak naprawa FAP oraz regeneracja katalizatorów dla aut marki Holden (HSV), można odszukać na stronie, oraz w warsztatowym laboratorium w Kiełczowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Kiełczowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Kiełczowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Kiełczowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Kiełczowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kiełczowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kiełczowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Kiełczowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kiełczowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Kiełczowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Kiełczowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kiełczowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Kiełczowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kiełczów Wrocławska KEI01ML 51.139870/17.178129 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer