Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Kietrz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Kietrzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kietrz znane jest z pracowni warsztatu trudniącego się regenerowaniem filtrów DPF do aut osobowych i ciężarowych marki Holden (HSV). Filtry cząstek stałych chodzą w nadzwyczaj trudnym środowisku, a mianowicie w rurze wydechowej, co jest powodem, że dochodzi do utraty wyników podzespołu. Znanej firmie Holden (HSV) nie byłoby możliwe osiągnięcie oczekiwanych wyników ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez montowania filtrów cząstek stałych. Osiągnięcie maksymalnych wyników poziomu produkcji gazów wydechowych, dopuszczalnych dla EURO 6, wymaga działającego sprawnie filtra DPF/FAP. Nieraz podłożem przytkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, znanej firmy Holden (HSV), jest inne wybrakowanie, na przykład: uszkodzony zawór EGR. Mnóstwo pojazdów osobowych w Kietrzu to auta z turbodoładowaniem wyposażone w filtr cząstek stałych DPF FAP, który musi się oddawać do płukania. Nierzadko bolączką, z jaką zmagają się samochody osobowe i ciężarowe z logo Holden (HSV), głównie, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest brudny filtr cząstek stałych DPF FAP. FAP-y zbudowane są z ceramicznego wnętrza, a także osłony z metalu, co sprawia, że DPF-y wypełniają się i wymagają regeneracji, zalecamy zatem usługi z Kietrza. Poprawienie wydolności elementów filtrów cząstek stałych DPF w Kietrzu dla pojazdów producenta Holden (HSV) jest możliwe do osiągnięcia, gdyż regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała dotrzeć do Kietrza. Ze względu fakt, że Holden (HSV), tak jak inne pojazdy koniecznie potrzebuje do sprawnej pracy działających katalizatorów samochodowych zalecamy w Kietrzu przyjrzeć się jaki stan ma nasz DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Kietrzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Kietrzu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Kietrzu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Kietrzu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kietrzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kietrzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Kietrzu 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Kietrzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kietrzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Kietrzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer