Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Kikół

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Kikole

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF staje się standardem w samochodach Holden (HSV) z silnikiem napędzanym dieslem, choć element ten psuje się, z czym poradzić może sobie regeneracja filtrów DPF w warsztacie pod Kikołem. Mnóstwo aut w Kikole to samochody z silnikiem TDDI posiadające DPF, który potrzebuje mycia. Aby uchronić się od utrudnień przy prowadzeniu samochodu Holden (HSV), potrzeba okresami czyścić filtr FAP, udostępniono taką usługę w warsztacie mechaniki samochodowej pod Kikoła. Odzyskanie limitów poziomu produkcji zanieczyszczeń, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 6, potrzebuje funkcjonującego katalizatora samochodowego. Znanej korporacji Holden (HSV) nie powiodło się osiągnięcie niezbędnych do spełnienia maksymalnych pułapów emisji spalin, bez instalacji filtrów DPF/FAP. Główną niedoskonałością, z którą biedzą się samochody osobowe i ciężarowe z logo Holden (HSV), przede wszystkim, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą katalizator SCR. Holden (HSV) to osobówki, jakie są słynne w całym kraju, lecz biedzą się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Dobranie adekwatnego mechanika w Kikole wyprofilowanego w autach Holden (HSV) może być nieproste, oraz jest długotrwałe. Zrewaloryzowanie skuteczności części wchodzących w skład filtrów DPF/FAP w Kikole dla pojazdów producenta Holden (HSV) jest ogólnodostępne, bo regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem przybyła do Kikoła. Znajdź swojego mechanika, który naprawi Twój samochód marki Holden (HSV) w Kikole, przy użyciu wyszukiwarki na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Kikole

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Kikole 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Kikole 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Kikole 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kikole 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kikole 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Kikole 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Kikole 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Kikole 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Kikole

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kikole z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Kikole wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kikół Toruńska KKL01A 52.912231/19.117500 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer