Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Kłecko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Kłecku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kłecko chlubi się obecnością laboratorium warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawą filtrów cząstek stałych DPF FAP do samochodów z symbolem Holden (HSV). Typową wadą, z którą borykają się samochody osobowe i ciężarowe marki Holden (HSV), w szczególności, gdy w konstrukcji jest silnik samozapłonowy, jest brudny katalizator SCR. Prócz rozrywek dla podróżnych pod Kłeckiem odnaleźć można zakłady, parające się regeneracją katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Holden (HSV) to pojazdy, jakie są popularne w całym kraju, ale stykają się z problemami z katalizatorami SCR. By uchronić się przed dużą ilością kłopotów z pracą samochodu Holden (HSV), potrzeba okresami przeczyścić filtr FAP, usługa jest świadczona u mechanika pod Kłecka. Katalizatory stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowej osłony, co wywołuje, że filtry DPF FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, rekomendujemy firmę pod Kłeckiem. Odzyskanie maksymalnych wartości emisji zanieczyszczonych spalin, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 4, wymaga działającego FAP-a. Zwykle źródłem przytkanego filtra DPF, spod skrzydeł Holden (HSV), zdarza się inne wybrakowanie, np. Uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Zregenerowanie możliwości właściwości katalizatorów w Kłecku dla pojazdów Holden (HSV) jest bezproblemowe, gdyż regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem dotarła do Kłecka. Lista cenowa oczyszczania katalizatorów samochodowych z Holden (HSV) dla Kłecka wstawiono niżej, da się przeglądnąć w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za usługi płukania katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Kłecku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Kłecku 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Kłecku 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Kłecku 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kłecku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kłecku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Kłecku 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Kłecku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Kłecku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Kłecku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kłecku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Kłecku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kłecko Majdany Ignacego Jana Paderewskiego KEC01A 52.639690/17.425690 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer