Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Klembów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Klembowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Klembowie wystąpiła szansa naprawy filtrów DPF do aut Holden (HSV) z przyczyny działalności laboratorium warsztatu z Klembowa. Auta osobowe i ciężarowe z logo Holden (HSV) charakteryzują się znakomitymi aparaturami w temacie ograniczenia ilości produkowanych gazów spalinowych. Klembów należy do centrów, które dotyka kłopot bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynna marka Holden (HSV) dąży aby, zapobiegać, za pomocą obecności filtrów DPF. Katalizatory utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory zapychają się sadzą i potrzebują naprawy, zalecamy zatem warsztat w Klembowie. Zachowanie limitów poziomu emisji gazów wydechowych, dopuszczalnych dla EURO 5, domaga się działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Słynnej korporacji Holden (HSV) niemożliwe byłoby zachowanie wymaganych osiągów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP. Filtry DPF FAP operują w niewiarygodnie brudnym środowisku pracy, a więc w rurze wydechowej, przez co dochodzi do spadku parametrów podzespołu. Z reguły źródłem zatkanego filtra cząstek stałych, wytwórcy Holden (HSV), zdarza się inna usterka, jedną z możliwości jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Usługi, między innymi czyszczenie filtrów cząstek stałych lub płukanie katalizatorów samochodowych dla marki Holden (HSV), wyszukać można w panelu bocznym naszej strony, lub w pracowni w Klembowie. Ulepszenie wydajności składowych filtrów cząstek stałych FAP w Klembowie dla pojazdów Holden (HSV) jest łatwe, bo nowa metoda regeneracji dotarła do Klembowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Klembowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Klembowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Klembowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Klembowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Klembowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Klembowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Klembowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Klembowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Klembowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Klembowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Klembowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Klembowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Klembów Generała Franciszka Żymirskiego KLM01G 52.405289/21.333750 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer