Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Kłodawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Kłodawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kłodawie istnieje sposobność naprawy filtrów DPF/FAP do aut osobowych Holden (HSV) z przyczyny działalności pracowni warsztatu z Kłodawy. Kłodawa jest jednym z miast, które spotyka problem bezpośrednio związany, z dużą ilością emitowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znany koncern Holden (HSV) usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów cząstek stałych. Oprócz atrakcji dla będących przejazdem w Kłodawie odnaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do pojazdów Holden (HSV). DPF-y funkcjonują w bardzo trudnych warunkach pracy, a więc w rurze wydechowej, co sprawia, że po czasie następuje utrata właściwości podzespołu. Sporo samochodów osobowych w Kłodawie to samochody z silnikiem diesla posiadające wbudowany filtr FAP, który musi się oddawać do naprawy. Samochody z logo Holden (HSV) znamionują się nieprzeciętnymi układami w zakresie obniżenia emisji gazów spalinowych. Nierzadko słabością, z którą zmagają się auta marki Holden (HSV), zwłaszcza, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą filtr DPF FAP. DPF-y zmontowane są z ceramicznego wkładu, jak również osłony z metalu, z tego też powodu filtry FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, rekomendujemy usługi z Kłodawy. Poprawienie wydolności właściwości katalizatorów w Kłodawie dla pojazdów Holden (HSV) jest możliwe, bo technologia regeneracji wodnej zdołała dotrzeć do Kłodawy. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów SCR oraz płukanie filtrów cząstek stałych dla aut Holden (HSV), wyszukać można na stronie, oraz w pracowni w Kłodawie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Kłodawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Kłodawie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Kłodawie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Kłodawie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kłodawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kłodawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Kłodawie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Kłodawie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kłodawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Kłodawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kłodawie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Kłodawie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kłodawa Chwalęcicka KLG01N 52.783859/15.216360 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer